"İyi yalıtım, iyi yatırım."

strocastlogo-1

Kompozit Panel Kaplama Sistemleri

  • Kompozit Panel Kaplama Sistemleri Alüminyum Kompozit Panel binaların iç mekânlarında veya dış cephelerinde kullanılmak üzere geliştirişmiş yapı malzemesidir. Standart üretim ölçülerinin yanı sıra isteğe bağlı özel tasarımlarda ve özel ölçülerde imalatı yapılabilen, renk seçeneği oldukça geniş olan ( Ahşap desen ve Granit desen dahil ) olmak üzere, isteğe bağlı olarak yangına dayanıklı (alev almaz) özellikli olarak üretilebilmektedir. Kompozit levha; dış yüzey 0,5 mm kalınlığında yüksek dayanımlı lumiflon bazlı fluorocarbon boyalı alüminyum levha, ara dolgu malzemesi 3 mm kalınlığında “yangına dayanıklı ( Alev almaz )” özel mineral dolgu/çekirdek, İç düzey 0,5 mm kalınlığında astar boyalı alüminyum levhadan oluşmaktadır.

    Cephe Kaplama tercihi aşamasında kompozit panel kaplama önemli bir değere sahip, model seçeneğidir.

    Kompozit panel kaplamanın en önemli farkı karma malzemeden imal edilmiş olmasıdır. Kompozit panellerin her iki tarafı da alüminyum levha ile kaplı şekillerdir. Bu levhaların tam orta kısımlarında ise polietilen adını verdiğimiz kısım vardır. Bu kısmın bir tarafı da renklidir.

    Kompozit panel kaplamayı avantajlı kılan birçok özelliği vardır. Bu özellikleri temel olarak estetik ve kullanışlık açılarından ele alabiliriz. Bunca fazla tasarım ayrıntısına sahip olması; uzman mimari anlayışı doğrultusunda hedeflenen prestijli, özgün ve gösterişli bina projelerinin elde edilmesini sağlamaktadır.

    Kompozit panel kaplama ile kurumsal estetik anlayışının etkili bir şekilde yansıtılması son derece mümkündür. Diğer yandan; kullanışlık bakımından avantajları ile de önemli bir dış cephe kaplama modeli olma özelliğine sahiptir.

ELEKTRİK

DOĞALGAZ

TAŞINMAZ ÖMRÜ

ÜCRETSİZ KEŞİF

Randevunuzu hemen oluşturun Ücretsiz Keşif fırsatını yakalayın.

TEKLİF

Keşif sonrasında size en uygun doğru fiyatları sunalım.

Adalet Mah. Anadolu Cad. No:41 Kat:9/091 Megapol Tower İZMİR
Pazartesi - Cuma: 08:00-18:00
Cumartesi 09:00 - 14:00
+90 232 935 8144
+90 532 779 9843
info@strocast.com

Copyright © 2020 STROCAST YAPI VE CEPHE SİSTEMLERİ SAN.TİC.AŞ. All rights reserved.

Call Now ButtonHEMEN ARAYIN