Hakkımızda

2010 Yılından itibaren, önce Rusya/Moskova olmak üzere inşaat sektöründe projeler gerçekleştiriyoruz. 2014 yılında yaptığımız bazı yatırımlar şirketimizi daha sağlam zemine oturtabilmek üzere marka olarak bilinmemizi sağladı. Piyasa da kabul gören işleyişle kaliteden ödün vermeden teknik ekibimizle her projede emeğimizin karşılığını aldık. Şirketimiz her geçen gün büyümekte hedef ve çalışmalarına yenilerini katarak yoluna hızlı ve aktif şekilde devam etmektedir. Dürüstlük, şeffaflık ve güven ilkelerinden ödün vermeden faaliyet gösteren firmamız, yapımına başladığı her proje de; yeni imalat, tadilat, inovasyon, iç mimari, dış cephe ve tüm yapı sektörü kalemlerinde yine kaliteden ödün vermeden zamanında ve eksiksiz bir şekilde tamamladı. Sektörün bir çok alanında gerçekleştmiş olduğumuz projelerde genç, dinamik, eğitimli, bilime ve yenilikçiliğe değer veren uyumlu, sorumluluk alabilen ve şirketin felsefi değerleri çerçevesinde amaçları olan, gelecek nesillerin daha da kaliteli ve sağlıklı yaşam sürdürebilecekleri yeni projelerin tasarlanmasın da teknolojinin önemini de aynı zamanda takip STROCAST YAPI VE CEPHE SİSTEMLERİ SAN. TİC. A.Ş bundan sonra da projelerinde gurur duymaya devam edecektir. Tek amacımız kalite, ayrıcalık ve müşteri memnuniyetidir.

Sizin için neler yapıyoruz?

Şirket olarak siz değerli proje iş ortaklarımıza en hızlı ve doğru şekilde çözüm partneri olmaktır. Amacımız; Gerek şirket deneyimimiz, gerek teknik bilgi ve tecrübemizle her ihtiyaç duyduğunuz da sizlerin yanında olmaktır.

Yapı Sektörünün büyük bir bölümünde; sizlerle, yatırım ve projelerinizde memnuniyet yaşayabilleceğiniz yüklenici ya da iş partneriniz olmaktır. Sizlere teknik ve olabildiğince ekonomik alternatifleri sunarak her zaman sizlere gelecek zamanlarda rahat edebilmeniz adına çözümler sunmaktayız.

Her ihtiyaç duyduğunuz da; yeni proje, inovasyon, yapı güçlendirme, cephe giydirme ya da izolasyon alanlarında projelerinizi, ihtiyaçlarınızı ve fikirlerinizle bizimle paylaşabilirsiniz. Dilediğinizde e-mail ya da telefonla iletişim kurarak bizlerden ücretsiz keşif ve fizibilite çalışması isteyebilirsiniz.

Enerji Kimlik Belgesi (EKB)

5627 Sayılı enerji verimliliği kanunu ve buna bağlı olarak çıkartılan binalarda enerji performansı yönetmeliğine göre A-B-C sınıfı EKB belgenizi ücretsiz alın.

Güncel Kampanya ve İndirimler

Bütçenize uygun teklifler STROCAST'da

Şekerbank Eko Kredi

Dış cephelerinizi yenilemeniz için çok düşük faiz oranıyla, Mantolama EKO Kredi Sistemini  12'Ay dan 60 Ay'a kadar kullanabilirsiniz.

İş Güvenliği & Garanti

Güvenlikli İskele

Her türlü güvenlik açığının giderildiği bir sistemdir. Güvenlikli iskele sistemin de güvenlikli korkuluklar, topukluk ve kitleme sistemine sahip kalas sistemi kullanılmaktadır. Bu sistem TSE onaylıdır. Bu standartlar TS EN 12810-1, TS EN 12810-2, TS EN 12811-1, TS EN 12811-2, TS EN 12813-3 olarak belirlenmiştir.Belirlenen standartlar binaların ve diğer projelerin inşasındaki bakım, onarım ve yıkım esnasında kullanılan cephe iskelelerinin güvenli bir çalışma ortamı oluşturması amacıyla düzenlenmiştir.

Ürün ve Uygulama Garantisi

Projeleriniz de kullanılan tüm ürünler ve Ürün uygulama hizmetlerimiz 10 YIL Garanti altındadır.
Adalet Mah. Anadolu Cad. No:41 Kat:9/091 Megapol Tower İZMİR
Pazartesi - Cuma: 08:00-18:00
Cumartesi 09:00 - 14:00
+90 232 935 8144
+90 532 779 9843
info@strocast.com

Copyright © 2020 STROCAST YAPI VE CEPHE SİSTEMLERİ SAN.TİC.AŞ. All rights reserved.

Call Now ButtonHEMEN ARAYIN